Únor 2012

Lisi - l´amour de ma vie..

29. února 2012 v 21:07 | Rivee* |  Blendy

Dnes jsem vytvořila blendík s Lisáčkem a se mnou. :) Naučila jsem se novou věc - jak spojit dva obrázky v plynulém přechodu. Konečně! =) Na internetu jsem nenašla návod na nic jiné, než na to "klasické" prolínání, ale co, někdy je lepší namáhat si svojí hlavičku a přijít na to. :D Ta ořízlá fotka nalevo (jak tam "skáčeme" =D) je z roku 2009, tak se nedivte jak tam vypadáme. :D Mně se ten blend celkově moc líbí, co Vám?
Budu ráda za každou kritiku. :)

Poslední naděje // 1. díl

25. února 2012 v 22:56 | Rivee* |  Poslední naděje

Stál tam v tmavém boxu. Na sobě měl vrstvy špíny, staré několik měsíců. Už si ani nepamatoval kdy byl naposledy venku. Zavřel oči a vzpomínal, jak kdysi běhával po loukách. Vzpomínal na tu svěží trávu, kterou kdysi nenasytně uškuboval.
To už je ale dávno pryč.

They were happy

23. února 2012 v 18:37 | Zebruška82 |  Designy blogu
Název: They were happy
Autor: Rivee*
Mé hodnocení: 1-
Můj koment: Líbí se mi na něm, že je takový jednoduchý a že není přeplácaný. :D Menu se mi už nechtělo předělávat až do záhlaví, tak jsem to nechala takhle. A potřebovala bych trošku poradit - jak mám to menu protáhnout, aby bylo až do konce stránky (dolů)? =D Jinak jsem s ním docela spokojená.
Náhled:

Nová povídka + design

21. února 2012 v 19:33 | Rivee* |  News


Ahoj!
Povídka "Doteky minulosti" mě už nebaví psát, myslím, že je taková neoriginální a nudná, vždyť ji i tak nikdo nečte. :D Proto jsem se rozhodla, že začnu psát novou, název ještě musím promyslet, ale děj už mám. Mou inspirací pro tuto povídku se stal Ivánkův životní příběh. :) Tak doufám, že se Vám bude líbit. =) No a teď k dessu - tento je strašný (jsem ráda, že jste mi to napsali :D) a proto udělám jiný, v hezčí kombinaci barev a ne tak přeplácaný (alespoň se o to pokusím). Tenhle, "Horses is my life", rovnou smáznu. :D Vytvořila jsem dvě videa, tak je sem potom někdy dám. Pak se chystám ještě udělat nějakou "větší" soutěž, tak se nechtě překvapit! :) To je zatím všechno, pa


Fotky od Lisáčka :)

20. února 2012 v 14:07 | Rivee* |  Já u koní

V sobotu jsem byla s Lisem. Vzala jsem si ho na vodítko a šli jsme se projít. Na konci jsem si na něj vyskočila a Lisák klusal..Miluju to.. :) Tak měkký a něžný klus - to v sedle nezažijete..

Chybí mi..

18. února 2012 v 23:07 | Rivee* |  Od koní

Chybí mi..Strašně moc mi chybí...

Pár novinek!

16. února 2012 v 19:49 | Rivee* |  News

Ahojky,
kdo Vám to píše, že? :D Jsem to já, Zebruška82, jenže s trošku změněnou přezdívkou. =) Důvod? V Zebruška82 není ani kousek mého jméno a ta čísla v přezdívce mě už docela štvala...Proto Rivee*. Mně se to docela líbí. Ale teď už k něčemu jinému - na tomto blogu již nejsou Oblíbené blogy, ale SB! Takže jsem si Vás přepsala, pokud by se někdo nový chtěl zaspat, má možnost v rozcestníku SB. No a změnila jsem rozcestníky, přibylo pár rubrik, byl nastaven nový dess..Něco jako rekonstrukce. Doufám, že se Vám tu líbí. =D Vaše


Rivee*

Oblíbené..

16. února 2012 v 19:19 | Rivee*


V tomto seznamu se nacházejí především weby, či jiné stránky, se kterými jsem nějakým způsobem "spjata".


(Stránky doplňuji postupně)


Spřátelíme?

16. února 2012 v 18:45 | Zebruška82

Pokud se Ti líbí tento blog a chtěla by jsi být SB, není nic jednoduššího, než se zapsat.
Dávám přednost především blogům o koních, fotografování, zvířatech apod. Samozřejmě mohu udělat výjimku a vzít mezi SB i blog, který nemá žádné výše uvedené zaměření. Ovšem zapsat si nemusím ani blogy s uvedeným zaměřením, pokud mi není sympatický, nebo k článkům prostě jen nemám co napsat. Očekávám, že sem čas od času "zabloudíte" a zanecháte smysluplný komentář, z kterého mohu něco vytěžit, tj. komentáře typu "Pěkný článek." "Muselo to být super," či "Nádherné fotky," mě opravdu moc nezajímá. Samozřejmě pokud k určitému článku nemáte co napsat, nepiště, budu radši než kdybyste se k tomu nutili. Žádné zápisy ani nic podobného neuskutečňuji, přijde mi to zbytečné.
Pokud chceš být pořád SB, napiš prosím do komentářů svou přezdívku, odkaz na blog a byla bych vděčná také za upřímnou odpověď na otázku proč chceš být mé SB?