O mně

O mně

3. února 2012 v 15:30 | Rivee*

Nevím, co bych o sobě řekla; snad jen, že mi je čtrnáct, miluji zvířata a převážně oslíka Lisáčka. Dále moc ráda kreslím a..fotím! Jsem šťastným vlastníkem zrcadlovky Nikon D5100 a základního širokoúhlého objektivu 18-55 mm. :) Své jméno prozrazovat nebudu, někteří ví.. :) S naším pejskem Luckym (borderákem) ráda trénuji a učím ho nejrůznější triky - našli jsme zálibu v agility a dogdancingu. Bohužel zatím nikam nedocházíme, ale už brzy bychom měli začít.
Vlastním dvě roztomilá a nadaná morčátka, Chicu a Kuličku. Nedávno jsem s nimi také začala trénovat agility, ovšem to morčecí. =)
Koně jsem měla ráda už odmalička, ale jezdit jsem začala až před čtyřmi nebo pěti lety. Skoro všechno, co u koní teď umím, mě naučil dobrosrdečný chladnokrevník Ivánek a oslík Lis. Lisinka mě naučil také pořádně cválat, skákat a hlavně mi ukázal, co to znamená opravdický trysk. Nejkrásnější chvíle jsem zažila právě na Jeho hřbetě.
V květnu 2013 jsem našla ten nejúžasnější JK, jaký jsem si jen mohla přát! :* (V tom předchozím byli strašně hrubí lidé, kteří se chovali hrozně nejen ke koním, ale i k lidem..) Jsem neskutečně šťastná, že tam můžu docházet! V létě jsem tam úspěšně zajela mé první hobbíky. :)
It´s paradise. ♥♥


A proč jsem si založila blog?
Vlastně ani nevím, ale asi proto, že jsem chtěla poznat lidi, kteří milují koně stejně jako já, sdílet své zážitky, fotky..Žádnou kamarádku, která by sdílela mé záliby, totiž nemám.
Tento blog 12. května oslavil již druhý rok a myslím, že to není rozhodně rok poslední. :)

 
 

Reklama